Jesteśmy psycholożkami. Poznałyśmy się na studiach, a teraz każda z nas ma swoją rodzinę.

Magda na co dzień zajmuje się diagnozą i terapią dzieci z różnymi problemami emocjonalnymi i rozwojowymi w wieku od 3 do 10 lat oraz prowadzi konsultacje rodzicielskie, a także grupy wsparcia dla rodziców.

Asia pracuje z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych i wspiera je w rozwoju, prowadząc indywidualną terapię, również w obszarze integracji sensorycznej. Prowadzi również psychoedukację dla rodziców.

We współpracy, prowadzimy również warsztaty rozwojowe dla rodziców. W swojej pracy czerpiemy między innymi z: rodzicielstwa bliskości, pozytywnej dyscypliny, koncepcji self-reg, play therapy, psychologii systemowej, psychologii poznawczo-behawioralnej i neuronauk. Staramy się łączyć różne koncepcje, biorąc pod uwagę przede wszystkim konkretne potrzeby i jednostkowe doświadczenia klienta/grupy.

Halo, tu psycholog to miejsce, gdzie łączymy nasze umiejętności oraz pasje, przekazując wiedzę o rozwoju dziecka, ale także wspieramy rodziców w wyjątkowej, jedynej i niepowtarzalnej, jednocześnie bardzo skomplikowanej drodze rodzicielstwa. Jesteśmy dalekie od krytyki i oceniania, a bliższe nam jest myślenie, że rodzic robi najlepiej jak potrafi w danym momencie z danymi zasobami.